NE ÇIKAR SEVGİM SENİ TUTAMADIYSA ...

2010-02-07 11:44:00

Bu gece havada bir tuhaflık var hüzün var; Yine yoksun rüzgar daha soguk esiyor bu gece.
Bu gece hüzünlü şiirleri yazabilirim yıldızlarla dolu gece titreşirken uzaklarda yıldızlar gibi uzaklarda sın menekşelerin boynu bükük bu gece.

Ne çıkar sevgim seni tutamadıysa sen yoksan yıldızlar yok artık!


Bu gece hüzün yağıyor şarkılardan mısralardan böyle gecelerde bir başka özlüyorum seni sıcaklığını özlüyorum.Böyle gecelerde duyumsadım seni kollarımda şarkılar söylüyor gece rüzgarları uçsuz bucaksız ****hüzünün altında.Ne çıkar sevgim seni tutmadıysa sen yoksan geceler yok artık!


Bu gece hüzünlü şiirleri yazabilirim sana seni anlatmaya çalıştığım dizelerde kaybolurum uzaklarda olduğunu düşündükçe aşkım haykıra bilirim yıldızlara.

Sen yoksan duygular yapayalnız ne çıkar sevgim seni tutamadıysa sen yoksan duygularım yok artık!

Bu gece en hüzünlü şiirleri yazabilirim ne zaman ****üzüne baksam seni görürüm ne zaman ****üzüne baksam çok uzaklardasın seninle duyarım ıssız gecenin sessizliğini seni sensiz sevgilere sığdırmaya çalışırım oysa hiçbir şeye sığmazsın. Anlatmaya çalışırım satırlarda seni sensiz gönlüme düşen dizelere seni yazarım çimenlere çiğ düşercesine ne çıkar sevgim seni tutamadıysa sen yoksan çimenler yok artık!


Bu gece en hüzünlü şiirleri yaza bilirim her sabah seni ararım papatyalar arasında gönlüm rüzgarlarını arıyor simdi. Kim bilir şimdi nerede okşadığım saçların ya gözlerin yine öyle masum mu bakıyor kirpiklerinde yine rüzgarlar geliyor mu içimi rahatlatan yine seninle her mevsim bahar mine çıkar sevgim seni tutamadıysa sen yoksan mevsimler yok artik!


Bu gece en hüzünlü şiirleri yazabilirim her akşam hava kararınca senden sonra bir hüzün çöker içime yavaş yavaş insan ne acılara dayanırmış meğer şimdi hayallerde kaldı yüzün renkleri soldu çiçeklerin senden sonra hayallerim yapayalnız sanki dünyadan herkes göç etti.

NE ÇIKAR SEVGİM SENİ TUTAMADIYSA SEN YOKSAN HAYALLERİM YOK ARTIK.

0
0
0
Yorum Yaz