Çok Özledim Dön...

2010-04-24 15:06:00

 

ÇOK ÖZLEDİM DÖN

umutlar vardı simsiyah gözlerinle daldığında gözlerime.. dudaklarım konuşmazdı belki ama içimdeydi dualarım "bitmesin" diye yakaran..... kendi bakışlarımdan sakındığım, bir damla hüznünle siyahlarına boyandığım emanetim... sen varken saniyeler süren senelerim, şimdi seni düşünürken asırlar süren anlarıma dönüştü, unutamadım güllerin imrendiği kokunu, unutamadım elimden tuttuğunda kalbimin isminin ritmine bürünüverdiği günlerimi... gözlerim dalar bitanem gözlerine,gözlerin kapalıyken..

sadece sen olduğun gibi her gecem, dün gecede sadece sendin.. rüzgarla arkadaş oldum saatler sürdü sohbetim.. saçlarım rüzgarın hüznünde dağıldı, seni anlatınca rüzgara ben, rüzgar hüznünden fırtınalarına seslendiğinde... şarkılar söyledim dün gece yine sana, o çok sevdiğin ses tonumla, gözlerimde bir damla ve yine içimde tek duam vardı.. şarkılarımı götür hırçın rüzgar, belki dinlemek ister eskisi gibi dayanamam... bak gecenin karanlığında bir kıvılcım oldu yine seni seviyorumlarım, dön bitanemlerim... gece ağladı, yağmurlar hüznümden serinletemediler rüzgarın sarıp sarmaladığı yalnız bedenimi..

dün gece çok istedim yanımda ol diye, terasımdan şehirim deki her ışığı tek tek saydım her bir hecemde sen vardın, her ışığın parlaklığında... ellerimi uzattım ellerine dokunmak için,yetişemedim bir tanem ve bir damla daha ayrıldı benden gecenin hüznüne..

dön dedim ormanlarım olsun kuraklarım geldiğinde... o çok beğendiğim ellerim güllerini versin, gözlerim gözlerine bakamasın yine... dön sevgimle sarayım seni yeniden sokul boynuma eskisi gibi... dön bebeğim yarım kaldı şarkılarım, dön gül bahçem doya doya sarılamadım sana, dön dünyam güneşe dönsün, dön yalnızlığın nefes aldırmıyor bana, dön nefes alamıyorum...

terasımdan rüzgarınla kol kola seni düşündüğümüz anlarda seni görüyor hala gözlerim... her şeyimi çıkardım hayatından istediğin gibi, ama hayatımda saklayamadım seni hüzünlerimin arkasına... terketmiyor sevdan, aşkın sol yanımda,ruhumda dolaşan sensin, dokunamadığım yine sen...

çok özledim bebeğim, dön şarkılar söyliyecem sana, tamamlanacak yarım kalmış şiirlerim var...


çok özledim....
çookkk özledimmmm.

 

0
0
0
Yorum Yaz